UUS! Individuaaltund

Individuaaltund sobib Sulle, kui sooviksid rohkem personaalset lähenemist kogeda, joogaga omas tempos tutvust teha, lisaselgitusi saada just Sind puudutavatel teemadel.

Individuaaltund on ka üks variant, kuidas saan Sind toetada parimal võimalikul viisil Sinu enesearengu teel hingerahu, füüsilise ja vaimse tervise suunas. See on tõeliselt hea võimalus endasse süüvimiseks ja enda tõelise olemusega parema kontakti leidmiseks.

Kõigepealt räägime sellest, millised teemad on hetkel Sinu elus aktuaalsed ja mida konkreetselt Sina vajad ning mis eesmärgid Sul on. 

Individuaaltund sisaldab nii füüsilisi harjutusi (sobiv krija ehk harjutuste seeria), erinevaid hingamistehnikaid (pranajaama) kui meditatsiooni ja lõdvestust.

Riietus: mugav, joogaharjutuste tegemist võimaldav.

Individuaaltund toimub Tartu Joogakeskuses ning kestab kuni 90 minutit.

Tasakaalupanus on 65.-

4x 90 minutit = 200.-

Boonus soovijaile:
Lisaks personaalsele juhendamisele on võimalik see individuaalne joogatund siduda ka reiki ehk universaalse elujõuenergia vastuvõtmisega. Seadistan tunni nõnda, et kõik toimuv on Sinu hingetee hüvanguks ja Sinu kõrgeima potentsiaali avaldumise toetamiseks.

Aja broneerimiseks ja lisainfoks kirjuta palun: aive.roots@gmail.com

Minu vaimne nimi on Vikram Anand Kaur. Olen sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja, Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige ja juhendan kundalini jooga tunde Tartu Joogakeskuses ja Devi Reikistuudios ning viin läbi ka algajatele mõeldud kundalini jooga kursuseid.

Lisaks sellele olen Reiki meister ja korraldan Reiki koolitusi ning olen aastaid praktiseerinud energiatööd nii kontakt- kui kaugseansside näol.

Olen kogenud, et ka terapeutilised eeterlikud õlid, kristallid ja/või oma sisemist juhatust intuitiivselt kuulama suunavad sõnumid kaartide vahendusel annavad suurepäraseid tulemusi. Kui nad endast märku annavad, on neilgi oma koht Sinu enesearengu teel. Põimime kokku täpselt selle, mis Sind kõnetab ja mille suunas tõmmet tunned.