REIKI

Reiki on Universaalne Elujõuenergia, mis voolab läbi Reiki kanaliks oleva inimese (= Reiki vahendaja) Reiki saaja sisse ning aktiveerib viimase isetervenemise protsessi, tasakaalustab ja toetab teda. Reiki kanaliks olev inimene on nagu veetoru, mida mööda vesi voolab just sinna, kus seda parajasti just kõige enam vajatakse. Blokeeringud ja ummistused lahustuvad ning inimene täitub puhta Valguse ja Armastusega.

Reiki ei võta ära elu õppetunde, kuid toetab inimest nende õppetundidega tegelemisel.

Reiki aitab leida lahendusi, lihtsustab vastuste leidmist (painavatele) küsimustele. Inimene näeb suuremat pilti, märkab asjade mitmetahulisust. Ta kogeb neid lihtsamalt, teisest vaatevinklist, näeb ennast ja olukorda teise nurga alt.

Intuitsioon tugevneb. Inimene oskab tähele panna märke ja ennetada sel viisil probleemi jõudmist füüsilisele tasandile – selle avaldumist haiguse või valuna. Seansi käigus tegeldakse mitte ainult tagajärgede, vaid ka põhjustega.

Reiki tervendab inimest tervikuna, ja teeb seda nii füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel kui vaimsel tasandil.

Mida võib veel kogeda pärast reikiseanssi või -seansse?

Mõtted muutuvad positiivsemaks, kaovad ärrituvus ja tasakaalutus, asjad hakkavad sujuma ja voolama. Reiki aktiveerib inimese enda isetervenemise võime.

Reiki maandab stressi, aitab rahuneda mõtetel, lõdvestuda.

Iga inimene kogeb reikiseanssi erinevalt – pole õiget ega vale viisi. Mõned tunnevad keha erinevates piirkondades külma- või soojaaistinguid, külmavärinale sarnanevaid laineid, surinaid, “sipelgaid” (sarnane torkimine, mida tunned siis, kui nt jalg on ära surnud), energia voolamist jne. Võib-olla ei tunne inimene alguses füüsiliselt eriti midagi. See aga ei tähenda, et Universaalne Elujõuenergia temani ei jõua. Ikka jõuab. Inimene võib näha pilte või värve, kogeda erilist kergusetunnet.

Mida pingevabam ja lõõgastunum on olemine, seda lihtsam on seanssi ka vastu võtta. Hea oleks vabastada end eelnevalt kõikidest piirangutest, ootustest, eelarvamustest, hinnangutest ja hirmudest. Reiki kanaliks olev inimene loob ruumi, hoiab seda, ning kogu seanss toimub Reiki saaja kõrgeima tee hüvanguks.

Ruumi hoidmisest:

Reiki vahendaja sind ei muuda – seda saad teha ainult sina ise ja vaid juhul, kui seda soovid ja pead vajalikuks. Teed näitab sulle ja juhatab sind sinu Sisemine Tarkus, sinu Kõrgem Mina, kui oled valmis kuulama. Reiki vahendaja aitab luua tingimusi kuulamiseks ja aitab sinuni jõuda sõnumitel, infol, taipamisel, mille abil ja millele toetudes tegeleda iseendaga juba edasi.