Personaalne pakett

See on midagi, mis rõõmustab Sinu hinge ja südant. ♥

Kuidas võtta oma vägi tagasi ja olla

ise enda tervendaja,

oma elu meister ja looja,

vaba, sõltumatu ja suveräänne?

Teekond iseendasse = iseendale pühendumine = võtab täpselt nii palju aega ja nii palju kohtumisi, kui see võtab.

Lähme koos sügavuti selle teemaga, mis Sinul südamel, millega sooviksid tegeleda või mis seansside käigus üles kerkib ja end näitab. Keerame teema(d) lukust lahti.

Kohtume siis, kui tunned, et vajad. Kohtumiste vahepeal saad rahulikult seedida seda, mis toimus seansil. Enamasti hakkavad seansi järel tekkima taipamised, märkad märke ja jumalikku juhatust jmt. Seansside käigus kerkivad tavaliselt suunised või juhatus, mida saad ise praktiliselt enda heaks teha. Iga seanss tõstab Sinu sagedust, seansside vahel on hea nt sageduse hoidmist praktiseerida. Nipid selleks on lihtsad ja vähe aega nõudvad ning sobivad argipäeva tegemiste ja toimetustega kenasti kokku.

Miks oma sagedust tõsta?

Kõrgemas sageduses joondud kõrgema eluliiniga – koged rohkem rõõmu, rahu, armastust, selgust, küllust igal tasandil, oskad väljakutsed oma vaimseks kasvuks ja edenemiseks transformeerida, kuuled ning võtad kuulda hinge ja südame juhatust, kulged hoituses ja voos, avaned oma tõelisele olemusele.

Madalamat eluliini valides läbid oma õppetükke läbi kannatuste ja egomeele, teed karmarattas üha uusi ja uusi ringe, kordad samu mustreid, oled rahulolematu ja täitmatu ning tunned, et koguaeg on midagi justkui puudu ja on tunne, et Sa pole justkui Sina ise … Kui soovid teistmoodi kogemust, oleks abi sellest, kui hakkad valima teisiti.

Miks valida ja tellida personaalne pakett?

Mõne teema puhul on hea, kui keegi vaatleb olukorda kõrvalolija pilguga, kui näed ennast või situatsiooni justkui peeglist. Teemade algpõhjused võivad vajada sügavuti minekut ja kaevumist ning selle teekonna käigus võib tekkida olukordi, kus kaob ülevaade ja selgus, tekib hirm, mis on meele loodud illusioon, et hoida Sind kinni vanas ja harjumuspärases, näiliselt turvalises.

Iseendasse süüvimise teekond on neile, kes söandavad ka oma varjupoolele ausalt otsa vaadata. Kuigi see võib olla ebamugav, ebameeldiv ja ka üksjagu valus, avad end iga oma varju valgustamisega (mis pole midagi muud, kui enda tingimusteta vastuvõtmine) oma sisemise väe kogemisele ja Sinu teadvusetasand avardub. See tee on väljakutsetega ja kuigi põhitöö on Sinu enda teha, on siiski inimlikult hea ja toetav, kui tead, et Sa pole üksi.

Paketi tellimine tähendab ühtlasi ka seda, et olen sel teekonnal Sinu jaoks olemas – täpselt sõnumi kaugusel. 🙂

1) Minu juurde individuaalsele seansile saamine on Sinu jaoks lihtsam ja kiirem. Ma ei võta seansse ette väga kergekäeliselt – ma ise pean selleks olema väga heas kohas ja parimas vormis, et saaksin Sulle sel hetkel parimat võimalikku pakkuda. Paketi tellijana oled mu prioriteet ning kui tunned, et vajad abi ja juhatust, leiame lähima vaba seansiaja, et Sinu teemadega tegeleda.

Saad valida järgnevate seansside hulgast endale kõige paremini sobiva(d) või kombineerime vastavalt olukorrale ja teemale:

* vestlus/konsultatsioon reikivoos (tasakaalupanus Sinu südame järgi)

* Sinu energiavälja lugemine – reikivoos Sulle kanaldatud sõnumite seanss (1h/50.-)

Lisainfo: http://imetabane.ee/uus-reikivoos-sulle-kanaldatud-sonumid/

* Reiki kontaktseanss, millele eelneb ja järgneb vestlus/konsultatsioon reikivoos (1,5h/55.-)

* Reiki kaugseanss + kirjalik tagasiside (33.-)

* Sinu Akaši kroonikate lugemine (1h/50.-)

Lisainfo: http://imetabane.ee/uus-sinu-akasi-kroonikate-lugemine/

2) Soovi korral saad tellida oma hetke energiate kohta tagasisidet andva lühisõnumi neil päevadel, kui tunned, et vajad toetust või ka kinnitust oma tunnetuse osas = pilt/kaart + Sulle kanaldatud sõnum konkreetsel päeval.

Lühisõnum tasakaaluga 11.- annab Sulle informatsiooni ja tagasisidet selle kohta, kus oma teekonnal parasjagu oled, millele hetkel tähelepanu pöörata, mida on raske märgata või mis on momendil tavateadvusele nähtamatu ning hoomamatu ent ometi Sinu energiaväljas aktiivne ja olemas jmt.

Käesolev kutsung on üleskutse personaalse lähenemisega energiatööle, kus saame Sinu teemadega tõeliselt sügavuti minna, nende algpõhjuseni välja. Oleme tunnistajaks protsessile, kus maine ja vaimne lõimuvad, vastuolud lahustuvad tehes ruumi harmooniale ja tasakaalule Sinu olemuse neljal tasandil: nii füüsilisel, emotsionaalsel, mentaalsel kui spirituaalsel.

Personaalse paketi tasakaalupanus: kuutasu 111.- ettemaksuna arve alusel.

Kuu lõpus teeme kokkuvõtte ning tasakaalustame selle, mida lisaks vajasid.

Küsi lahkesti lisa või broneeri endale kohe esimene kohtumine/seanss: aive.roots@gmail.com

Armastuse ja tänuga Sinu kõrgeima tee hüvanguks

Aive