Kaugseanss “Usk” 8.-9. juulil

Armas teekaaslane, mis on Sinu pidepunkt? Millele või kellele toetud Sina, kui elu toob raskusi? Eelmine kaugseanss kergitas esile märksõna „voorused”. Sel korral kutsumegi kaugseansi käigus meid toetama ja õnnistama ühe vooruslikest energiatest, mida võime nimetada usuks. Kas Sa usud kõrgemasse jõusse? Kas Sa usud, et on olemas jumalik plaan? Kas raskused Sinu eluteel pole äkki hoopis väljakutseteks maskeerunud kingitused? Kõik need küsimused on Sulle mõtisklemiseks. Igaühel on oma tõde, mida ta usub. Ja kui juba usud, siis see on ka see, mille eest seisad ja mille eest oled valmis nii mõndagi tegema. Kas pole? Kui Sa usud, et Universum kannab, siis Universum kannab. Kui Sa usud, et saad kõigega hakkama, siis saadki kõigega hakkama. Ükskõik, kui hull ka olukord ei paistaks, Sinu usk annab lahendusele võimaluse tulla. Kui Sa usud, et kõik, mis Sinuga sünnib, on Sinu kõrgeima tee hüvanguks, siis nii see on. Kas oled valmis uskuma ja usaldama? Kas oled valmis usaldama elu? Kuulata korraks endasse, kuidas vastab sellele küsimusele mõistus ja mida kostab Sinu süda/hing. Kas vastused kõlavad kokku või on need pisut erinevad või valitseb nende vahel hoopis kuristik …

Tajun, et hetkel on paljude jaoks natuke keeruline aeg, sest proovile pannakse meid päris korralikult ja seda erinevates eluvaldkondades: kas suudad vaatamata väljakutsetele säilitada oma sisemise rahu ja tasakaalu (joondud oma hingega ja südamesoovidega, oma kõrgema eluliiniga) või lubad egomeelel valitseda ning end draamadesse ja lõputuna näivatesse lugudesse kiskuda (karma õppetükid). Hetkel kerkivad teemad, mida arvasid juba ammu lahendanud olevat, suhted pannakse proovile, töökohas ajab üks jama teist taga jne.

Sel energiaseansil lahustame ja vabastame kõik ebakõlalised, meid karmarattas kinni hoidvad energiad oma elus ning keskendume usaldusele, aktiveerime endas usu, et kõik, mis sünnib, on meie hüvanguks ja kõrgem hingeplaan on töös. See aitab lõdvestuda ja rahuneda ehk et loob end olukord, kus keerdsõlmed justkui iseenesest lahenema hakkavad. Iga keeruline olukord kätkeb endas õnnistust.

Täna tabas mind taipamine, et naispeainglid on kui vooruste kehastajad, kelle energiatega on lihtne ühenduda ja neid endas aktiveerida. Peaingel Miikael (meesenergia vägi) toetab meid selle seansi käigus ebakõlalise vabastamisel ning hoiab ja kaitseb ruumi, milles tema jumalikku naisenergiat kehastav Usk loob pehme pinnase usalduse õitsemiseks ja turvatunde ning kantuse kogemiseks Sinu elu igas valdkonnas. Soovitan märgata, mis laadi energiat tajud ja koged energiaseanssi vastu võttes ehk missugune energeetiline signatuur on naispeainglil, kel nimeks Usk, et tunneksid selle ka edaspidi ära ning oskaksid endale vajadusel appi kutsuda (ehk ise endas aktiveerida). Kui leidsid eelnevast midagi, millega hing kaasa helises, oled südamest teretulnud osalema ja kogema. Kaugseanss on seadistatud olema Sinu kõrgeima tee toetuseks ja alati Sinu hüvanguks. Seansi saad aktiveerida ja vastu võtta reedel, 08. juulil kl 20:20 ja laupäeval, 09. juulil kl 22:22 vahel.

Tasakaalupanus Sinuga resoneeruvas summas, kanna palun Imetabane OÜ kontole IBAN EE542200221067539403 (Swedbank), selgitusega “Kaugseanss 08.07.” Et saaksin Sind nimeliselt kaugseansi hoitud ruumiga ühendada, anna oma osalemissoovist palun teada reedel, 08. juulil kl 19:30-ks. Registreerumisvormi leiad siit: https://forms.gle/LidWjLtJCjCPU38K7 Hiljemalt 08.07. kl 20:00 saadan Sulle taotluse, millega nimetet kaugseanss aktiveerida. Helget kogemust ja imelist kulgemist!

Armastuse ja tänuga Aive