Kaugseanss “Õnnetunne” 21.-22. juunil

Armas teekaaslane, suur tänu (taas) mu kutsungini jõudmast! Millal Sa olid viimati lihtsalt õnnelik? Ilma konkreetse põhjuseta … õnnetunne Sinu sees rääkimas, et kõik on hästi. Sa tead, et oled täpselt õigel ajal, õiges kohas, tegemas õiget asja ning usalduses, et kõik, mis toimub, on Sinu hüvanguks. Midagi pole puudu, ootused ja tahtmised on vabaks antud, kõhklused ja kahtlused samuti ning Sul on kerge ja hea olla. Lihtsalt nii hea … Pööripäeva energiate pärituules, mis annab taotlustele tuhandekordse väe, kinnitame oma valikut, olla igapäevaselt rõõmu ja hingerahu seisundis, vastuvõtlik ja avatud armastusele ning Universumi/Looja/Algallika õnnistustele. Kaugseanss on seadistatud olema tasakaalu ja harmoonia taasloomiseks Sinu keha ja olemise igal tasandil. Oled südamest teretulnud osalema ja kogema. Seansi saad aktiveerida ja vastu võtta teisipäeval, 21. juunil kl 17:17 ja kolmapäeval, 22. juunil kl 22:22 vahel.

Tasakaalupanus sinuga resoneeruvas summas, kanna palun Imetabane OÜ kontole IBAN EE542200221067539403 (Swedbank), selgitusega “Kaugseanss 21.06.”

Kui soovid, et Sind nimeliselt kaugseansi hoitud ruumi vastu võtan, anna oma osalemissoovist teada teisipäeval, 21. juunil kl 16:30-ks. Registreerumisvormi leiad siit: https://forms.gle/o8e4sxnVbUAW2VkE8 Hiljemalt 21.06. kl 17:00 saadan Sulle taotluse, millega nimetet kaugseanss aktiveerida ning enda hüvanguks vastu võtta. NB! Oma osalemissoovist saad sama vormi kaudu ka hiljem ehk 22. juuni hilisõhtuni teada anda. Registreerumise järel saadan Sulle meili teel taotluse seansi aktiveerimiseks.

Helget kogemust ja imelist kulgemist!

Armastuse ja tänuga Aive