ÜLDISED JUHISED KAUGSEANSIKS

Reiki kaugseansi vastuvõtmine tähendab vaid seda, et tuleb leida endale umbes tunnike rahulikku aega, mille jooksul segamatult pikutada ja lõõgastuda ning endale keskenduda. Kaugseanssi saad vastu võtta oma kodus või mõnes muus Sulle sobivas kohas. Arvuti kaudu või kuidagi teisiti minuga ühenduses olema ei pea. Sinult vajan kuupäeva ja kellaaega, mil oled valmis seanssi kogema – seda selleks, et saaksin eelnevalt seansi Sinu jaoks valmis teha.
*Taustaks võib mängida meeldiv muusika, mis aitab lõdvestuda. Rahustav muusika võiks olla nt selline:  https://www.youtube.com/watch?v=yoYrLM5rGX8 – OM iseenesest juba on korrastav ja tasakaalustav mantra, seega seanssi igati toetav heli. Sobilik on ilma sõnadeta muusika, sest muidu võib tähelepanu minna sõnadele.
* Hea oleks katta end pleedi või tekiga, ja kui seansi ajal tuleb uni, siis on ka see OK. Kui tuleb uni, siis las tuleb – energiad toimetavad vaatamata sellele.
* Hea on ka enne ja pärast seanssi juua puhast vett. See aitab kehal puhastuda. Juua tuleks tunde järgi, ülemäära sundida pole vaja – oluline on vaid, et vett on kehas piisavalt.
* Ja hea on, kui vahetult pärast seanssi ei tuleks kohe kiirelt tegutsema hakata. Selleks, et alanud protsessid saaksid veel rahulikult edasi kulgeda ka pärast seansi lõppu, tuleb anda endale aega.

TÄPSEMALT:

→ Alustamiseks poe pleedi või teki alla ning hinga sügavalt ja rahulikult.
→ Et seanss Sinu jaoks kokkulepitud ajal aktiveeruks, ütle palun alustamiseks vaikselt või valjult taotlus, mille saadan Sulle pärast registreerumist.
→ Jätka sügavat ja rahulikku hingamist, lõdvestu ja jälgi protsessi kulgu.
→ Soovitan lamada selili, käed keha kõrval vabalt välja sirutatud, peopesad ülespoole.
→ Jalad on samuti võimalikult sirgelt ja kui on mugavam, aseta padi põlvede alla neid toetama.
→ Oluline on hingata sügavalt ja rahulikult ning lõdvestuda.
→ Kui erinevad mõtted kipuvad lõõgastumist segama, ütle endamisi vaikselt ja nii mitu korda, kui tarvis: “Annan vabaks kõik, mis mind enam ei teeni.” ning keskendu sügavale ja rahulikule hingamisele (ja muusikale).

PÄRAST KAUGSEANSSI:

Pärast seanssi tahaksin kindlasti ka kuulda, kuidas seanss Sinu jaoks kulges, mida tundsid ja milline on Sinu enesetunne.