UUS! Individuaalne lugemine

Individuaalne lugemine reikivoos

Kui vajaksid just nüüd suuremat selgust ja juhatust, olen Sinu päralt ning keskendun seansi käigus ainult Sulle. Aktiveerin end kohtumise ja vestluse ajaks Reiki kanaliks, et lahendused ja taipamised sujuvalt tavateadvusse jõuaksid. Taotleme samal ajal ka Sinu energiavälja tasakaalustumist ning kõrgema eluliiniga joondumist ehk sageduse tõusu, mis viib kergemasse ja helgemasse elukogemusse.

Võtan appi ka mõned kaardipakid, mis toetavad Sinu energiaväljas olemasoleva informatsiooni intuitiivset lugemist, mida Sinu kõrgemad aspektid Sulle hetkel edastada soovivad. Tihti on see ka Sinu Kõrgema Mina ja Vaimsete Teejuhtide viis Sulle juhatust jagada. Kaardid aitavad kaardistada 🙂 hetkeolukorda, näha kihtide vahele ja looridest läbi. Kutsume lahenduse energiat ja taotleme hinge juhatuse kuulmist, et näha avaramalt kui tavateadvus igapäevaelu situatsioonis lubab. Senine kogemus on näidanud, et sellise vestluse käigus tulevad taipamised ja koged enda sees oleva tarkuse ärkamist ning hakkad mäletama seda, mida oled alati endaga kandnud.

NB! Tegemist ei ole tuleviku ennustamisega. Samuti ei saa ma Sulle öelda, mida ühes või teises olukorras tegema peaksid. Need on ainuüksi Sinu otsused, ent avaram vaateväli võib Sind toetada teadlike valikute tegemisel.

Kui tunned, et resoneerud ja see on just see, mida hetkel vajad, võta palun lahkesti ühendust: aive.roots@gmail.com.

Soovitan soojalt ka oma märkmiku/päeviku kaasa võtta, et enda jaoks oluline kohe üles märkida.

Kohtumine toimub Devi Reikistuudios ja kestab tund aega.

Tasakaalupanus: 50.-

Kui oled osalenud mu (kaug)seanssidel, koolitustel, joogatundides või teemaõhtutel: 40.-

P.S.

Individuaalset lugemist saame teha ka Sinu Akaši kroonikate valguses.

Akaši kroonikaid võid vaadelda kui energeetilist raamatukogu, kus iga hinge kohta on kroonikad ehk sissekanded selle hinge teekonnast ja seda mitte ainult käesoleva kehastumise piires. Ühendudes hinge kroonikatega on võimalik selle hinge teejuhtidelt paluda juhatust ja abi, mis saab seda hinge käesolevas hetkes toetada ja talle selgust tuua. Me saame küsida erinevate teemade kohta. Vastused on minu senise kogemuse põhjal väga avardavad ja aitavad näha olukordi ja väljakutseid uues valguses, pakkudes tihti nt uue vaatenurga teemale, kus on tunne, et oleme justkui kinni jäänud ja ei pääse edasi või kus valitseb segadus. Oma kroonikaid lugedes olen alati kogenud väga armastavat ja turvalist keskkonda ja kohalolu – see on justkui tervendavas ja väestavas valguses, oma hinge valguses, oma hingekodu energias kümblemine – lisaks imelistele taipamistele ja äratundmisele, vastustele ja selgusele, mis on võimalik saada.